Vše potřebné, co potřebujete vědět, najdete vždy v Nedělníku!

Nový nedělník

Vyšel nový Nedělník. Přečíst si jej můžete zde.

TREFNÉ TVOŘENÍ

V sobotu 7. 10. 2023, proběhne další setkání.
Tvoření začíná v 15 hodin. Předpokládaný konec v 17 hodin.

Na toto a každé další „TVOŘENÍ“ je třeba se přihlašovat na tomto kontaktu: fereike@seznam.cz

Na všechny již přihlášené i další nové nadšence se těší Veronika Faltýnková.

Nové INRI

Vyšlo nové INRI. Přečíst si jej můžete zde.

Pozvánka na koncert 8. 10.

Adorace (nejen) pro mladé – podzim 2023

Přijměte pozvání na adorace, které se budou konat pravidelně třetí pátek v měsíci po mši svaté. V září a říjnu v kostele sv. Petra a Pavla v Prostějově, v listopadu a prosinci na TREFĚ.

SDM LISABON 2023

Pozvánka do kavárny – neděle 20.srpna 2023 na TREFĚ po ranní bohoslužbě. Přijďte si poslechnout svědectví mladých, kteří se setkali s papežem v Lisabonu.

Pozvánka na koncert

Kliknutím na plakát spustíte záznam koncertu.

Pozvánka na koncert

Soutěž k 70. výročí úmrtí ctihodného Ignáce Stuchlého

Pozvánka pro všechny farníky: V úterý 17. ledna si připomeneme 70 let od smrti prvního českého salesiána ctihodného P. Ignáce Stuchlého. Slavit budeme v našich kostelích a také ve Fryštáku, kde je pohřben. Provinciál salesiánů vyhlašuje k té příležitosti výtvarnou soutěž. Kdokoli může vytvořit obrázek libovolnou výtvarnou technikou s tematikou Ignáce Stuchlého. Důležité je přinést obrázek příští neděli, 15. ledna dopoledne a odevzdat v sakristii/ve farní kavárně. Podepsaný, s uvedeným kontaktem a věkem autora. Inspiraci a fotografie Staříčka hledejte na webu istuchly.cz. Hodnotící porota budou účastníci mše svaté ve Fryštáku, kde budou vaše obrázky vystaveny 16. ledna. Vítěz obdrží symbolických 70 stříbrných.

Pozvánka pro děti od 8 – 12 let:

Pozvánka k odpolednímu setkání farníků

 V úterý 27. prosince zveme všechny farníky na svatojanské požehnání, po něm bude následovat  vánoční posezení. Jako dobrovolné vstupné přineste malou porci cukroví k ochutnání a velkou porci dobré vánoční nálady. Začátek v 15h na faře v kapli.